503 906 292

Zmiany na stronie internetowej - wrzesień 2017

Od ostatnich większych zmian na stronie www minął ponad rok. Wtedy zmieniło się naprawdę sporo: dodano nowy odtwarzacz audio, zmieniony został układ tekstu na podstronach - z trzech kolumn na jedną. W ostatnich dniach z kolei wprowadzone zostały większe zmiany na stronie głównej.

Dotychczas strona główna wzorem wcześniejszego układu podstron dzielona była na trzy kolumny. W jednej z nich wyświetlane było zdjęcie. Dwie pozostałe to kolumny tekstu, które zawierały informacje związane z oferowanymi usługami oraz przykłady nagrań do odsłuchania.

Od teraz strona główna to jedna kolumna tekstu i zdjęcie. Zostało ono nieco powiększone, a tekst został umieszczony obok niego. Lekko został powiększony nagłówek tytułowy. Część tekstu została przeniesiona poniżej w nowe miejsce (jedna szeroka kolumna z podtytułem "Nagrania lektorskie").

Nowy układ sprawia, że odwiedzający stronę główną widzi dokładnie to, czego szuka, czyli informacje o ofercie. Eksponuje konkretne informacje, na których zależy mi najbardziej przy jednoczesnej poprawie wyglądu i czytelności.

Autor: Piotr Baran
Wpis dodano 14-09-2017

Przeczytaj następny wpis Wirtualna centrala telefoniczna - czym jest i dla kogo? Piszę w nim czym jest wirtualna centrala, jakie ma możliwości oraz dla kogo będzie dobrym rozwiązaniem.

Powrót do strony głównej bloga »