503 906 292

Lektor do spotu reklamowego

Potrzebujesz głosu do reklamy? Wykonuję nagrania do reklamowych spotów radiowych, telewizyjnych, jingli, komunikatów, scenek aktorskich, opraw radiowych i tv.

Posłuchaj mojego głosu

Wykonuję nagrania głosu również do zwiastunów, zapowiedzi radiowych, audycji. Nagrywam spoty reklamowe różnego przeznaczenia: do radia, telewizji, Internetu. Potrafię dopasować głos do każdego rodzaju reklamy. Nagrywam głos jako lektor do spotów szybkich i spokojnych, do spotów reklamowych brzmiących delikatnie, jak i dynamicznie.

Zlecasz nagranie i otrzymujesz gotowe na maila

Mam własne studio nagraniowe. Nagrywam w nim wszelkie spoty czy inne nagrania. Każda narracja w spocie reklamowym wymaga indywidualnego podejścia, dlatego każde zlecenie traktuję z pełnym zaangażowaniem. Spoty reklamowe wykonane profesjonalnie przyciągają uwagę i budują zaufanie do produktu bądź usługi. Warto więc zainwestować w ciekawy głos lektora, by spot brzmiał interesująco i odpowiednio do targetu. Wykonane przeze mnie nagrania lektorskie cechują się świetnym brzmieniem i doskonałą jakością dźwięku. Zapraszam do kontaktu w celu dokonania szczegółowej wyceny nagrania lektorskiego.

Cennik

Pole eksploatacjiCena
Internet100 zł
radio lokalne150 zł
radio ogólnopolskie250 zł
telewizja lokalna150 zł
telewizja ogólnopolska500 zł
telewizja tematyczna300 zł

Wymienione ceny są cenami netto i należy do nich doliczyć 23% podatku VAT

Ceny mogą ulegać zmianom w zależności od indywidualnego zlecenia. Przy stałej współpracy i większej ilości nagrań oferuję rabaty.

Na wszystkie usługi wystawiam faktury. Przedstawione ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Handlowego.

SZYBKI KONTAKT

Piotr Baran
tel. 503 906 292
e-mail: piotr@lektorski.pl