503 906 292

Lektor do spotu reklamowego

Oferuję użyczenie głosu do reklamowych spotów radiowych, telewizyjnych, jingli, komunikatów, scenek aktorskich, opraw radiowych i tv.

Posłuchaj mojego głosu

Wykonuję nagrania głosu również do zwiastunów, zapowiedzi radiowych, audycji. Nagrywam spoty reklamowe różnego przeznaczenia: do radia, telewizji, Internetu. Potrafię dopasować głos do każdego rodzaju reklamy. Nagrywam głos jako lektor do spotów szybkich i spokojnych, do spotów reklamowych brzmiących delikatnie, jak i dynamicznie. Każda narracja w spocie reklamowym wymaga indywidualnego podejścia, dlatego każde zlecenie traktuję z pełnym zaangażowaniem. Spoty reklamowe wykonane profesjonalnie przyciągają uwagę i budują zaufanie do produktu bądź usługi. Warto więc zainwestować w ciekawy głos lektora, by spot brzmiał interesująco i odpowiednio do targetu. Wykonane przeze mnie nagrania lektorskie cechują się świetnym brzmieniem i doskonałą jakością dźwięku. Zapraszam do kontaktu w celu dokonania szczegółowej wyceny nagrania lektorskiego.

Cennik

Pole eksploatacjiCena
radio lokalne50 zł
radio ogólnopolskie250 zł
telewizja lokalna70 zł
telewizja ogólnopolska500 zł
telewizja tematyczna300 zł

Wymienione ceny są cenami netto i należy do nich doliczyć 23% podatku VAT

Cena dotyczy 30-sekundowego gotowego nagrania głosu lektora.
Ceny mogą ulegać zmianom w zależności od indywidualnego zlecenia. Przy stałej współpracy i większej ilości nagrań oferuję rabaty.

Na wszystkie usługi wystawiam faktury. Przedstawione ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Handlowego.

Szybki kontakt

Piotr Baran
tel. 503 906 292
e-mail: biuro@front-media.pl