503 906 292

Zapowiedzi telefoniczne

Nagrania lektorskie na potrzeby komunikatów i powitań telefonicznych

Wykonuję profesjonalne nagrania głosu do systemów IVR, zapowiedzi telefonicznych, głosowych powiadomień, zapowiedzi słowne DISA, powitań, automatycznej sekretarki, komunikatów do telefoni voip, PBX, infolinii i central telefonicznych. Wykonane przeze mnie nagrania zapowiedzi telefonicznej cechuje wyrazisty dźwięk, dzięki czemu przekaz jest zrozumiały dla osób po drugiej stronie telefonu. Słowa są wyraźne i brzmią czysto (posłuchaj poniższych przykładów). Zapowiedzi, komunikaty, powitania i inne nagrania realizuję w języku polskim.

Posłuchaj mojego głosu:

Chcesz zlecić podobne nagranie? Zapraszam do kontaktu

Nagrane komunikaty udostępniam w wybranym formacie (wave lub mp3) wymaganym przez Twoje urządzenie Platan, Slican, Gigaset PRO, Siemens, Panasonic, Datera i każde inne, w tym w popularnym formacie do central telefonicznych: WAV 16 bit, 8000 Hz, mono. Nagranie zapowiedzi telefonicznej darmowo skonwertuję do potrzebnego formatu. Wykonuję nagrywanie zapowiedzi głosowych na potrzeby central pbx, powitań, nagrania ivr, nagranie komunikatu lektorskiego innego zastosowania.

Cennik

Pole eksploatacjiCena
krótkie zapowiedziod 50 zł
zapowiedź telefonicznaod 50 zł
powitanie telefoniczneod 50 zł
centrala IVR200 zł

Cena dla IVR dotyczy 60 sekund nagrania

Wymienione ceny wyrażone są w kwotach netto i należy do nich doliczyć 23% podatku VAT

Cena obejmuje przygotowanie nagrania głosu do emisji, w tym odpowiednie pocięcie ścieżki audio na pojedyncze komunikaty słowno-muzyczne zgodnie z przesłanym schematem.

Orientacyjny przelicznik:
jedna strona A4 ≈ 270 słów ≈ 1800 znaków ≈ 1:40

Ceny mogą ulegać zmianom w zależności od indywidualnego zlecenia.
Przy stałej współpracy i większej ilości nagrań oferuję rabaty.

Na wszystkie usługi wystawiam faktury. Przedstawione ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Handlowego.

Chcesz zlecić lub wycenić nagranie?

Dowiedz się więcej:

Zapowiedź głosowa, komunikaty IVR w firmie. Dowiedz się jakie są zalety profesjonalnie wykonanych komunikatów

IVR - Interactive Voice Response - jest to system zapowiedzi głosowej w telekomunikacji, który umożliwia interaktywną obsługę interesanta. Po wysłuchaniu komunikatów nagranych wcześniej przez lektora, osoby dzwoniące używając klawiatury swojego telefonu (za pomocą wybierania tonowego DTMF) mogą wybierać poszczególne pozycje z menu. Systemy IVR znajdują zastosowanie w infoliniach telefonicznych skierowanych do masowego klienta. Dzięki pełnej automatyzacji pozwalają na poprawę obsługi klienta oraz na znaczną redukcję kosztów (mniejsza liczba konsultantów). Podsumowując:

  • zapowiedzi telefoniczne usprawniają obsługę klienta, przyspieszają obsługę i zmniejszają odsetek odrzucanych połączeń
  • umożliwiają równoczesną obsługę wielu połączeń
  • poprawiają wizerunek firmy i dodają wiarygodności
  • zmniejszają koszty utrzymania obsługi klientów

Powitania głosowe, automatyczne centrale telefoniczne i telefoniczne zapowiedzi głosowe to również istotny element wizerunkowy. Nie tylko dostarczają klientowi informacji, ale zwiększają prestiż firmy i zachęcają do kontaktu z firmą w przyszłości. Nagrywanie zapowiedzi telefonicznych warto zlecić doświadczonemu lektorowi. Wykonam dla Ciebie nagranie zapowiedzi słownej o różnym przeznaczeniu.

Muzyka w tle komunikatów lektorskich

Powitaj klienta nie tylko głosem lektora
Oferuję bogaty wybór podkładów muzycznych w różnych gatunkach muzycznych do użycia jako tło muzyczne. Wybierz swój własny styl.

Nagrania do automatycznej sekretarki

Potrzebujesz nagranie profesjonalnego lektora do swojej automatycznej sekretarki? Wykonam dla Ciebie wysokiej jakości nagranie głosu. Twoja automatyczna sekretarka zyska profesjonalne powitanie, a takie poprawia wizerunek Twój i Twojej firmy. Nagrywam głos do centralek telefonicznych PBX, zapowiedzi słowne DISA, powitania do automatycznej sekretarki oraz wszystkie inne nagrania wykorzystywane w telekomunikacji.

SZYBKI KONTAKT

Piotr Baran
tel. 503 906 292
e-mail: piotr@lektorski.pl