503 906 292

Zleć nagranie lektorskie

Jeśli szukasz lektora do realizacji nagrania zachęcam do skorzystania z moich usług. Jestem lektorem i świadczę profesjonalne usługi lektorskie. Nagrywam głos do:

 • reklam oraz spotów radiowych i TV
 • prezentacji multimedialnych
 • filmów reklamowych, korporacyjnych, szkoleniowych, dokumentalnych, reportaży
 • zapowiedzi telefonicznych
 • powitań telefonicznych
 • komunikatów głosowych (np. DSO)
 • samochodów reklamowych
 • zapowiedzi sponsorskich
 • i wiele innych

Mój głos możesz usłyszeć na antenie polskich stacji TV i radiowych, zarówno tych dużych, jak i lokalnych (np. TVP, TVN, Tok FM, Polskie Radio). Usłyszysz mnie również w Internecie w filmach np. na YouTube. Na koncie posiadam setki profesjonalnie zrealizowanych nagrań lektorskich.

Dlaczego u mnie warto zlecać nagrania lektorskie?

Jestem niezależnym lektorem i pracuję we własnym studio. Dzięki temu nie ogranicza mnie czas i jako lektor jestem dyspozycyjny. Oferuję dużo niższe ceny niż studia lektorskie. Wykonuję pilne nagrania lektorskie tzw. "na wczoraj". Zdarzało się, że od momentu złożenia zlecenia nagranie było u klienta w mniej niż pół godziny! Nie każde studio lektorskie może się pochwalić takimi osiągnięciami. W przypadku nagrań standardowej długości realizuję nagrania lektorskie w maksymalnie 2 dni robocze, jednak najczęściej nagrania są gotowe już następnego dnia od przesłania zamówienia.

Dlaczego u mnie jest taniej?

Przeglądając cenniki usług firm zajmujących się realizacją nagrań lektorskich (banków głosów) zauważysz, że ceny są dużo wyższe od moich. Zlecając nagranie mi, zlecasz wykonanie nagrania bezpośrednio u wykonawcy nagrania - lektora. Banki głosów to najczęściej pośrednicy. W przypadku zlecenia wykonywanego przeze mnie cena za wykonanie nagrania jest niższa - pozbawiona prowizji pośrednika.

"Zlecę nagranie lektorskie" - krok po kroku

 1. Skontaktuj się ze mną (zadzwoń lub napisz e-mail) i podaj szczegóły zlecenia: ilość tekstu do nagrania oraz pole emisji, czyli gdzie nagranie będzie wykorzystane.
 2. Prześlę Ci cenę za wykonanie nagrania, czas realizacji - i czekam na wiadomość z akceptacją warunków.
 3. Gotowe nagranie prześlę Ci e-mailiem lub udostępnię na serwerze do ściągnięcia.

Zachęcam do korzystania z moich usług lektorskich i do przesyłania zapytań - wycena jest darmowa i błyskawiczna.

Przykładowe próbki mojego głosu oraz aktualny cennik usług możesz znaleźć na podstronie cennik nagrań lektorskich, tam również dowiesz się więcej o tym jakie są zasady współpracy.

Autor: Piotr Baran
Wpis dodano 11-09-2014

Przeczytaj następny wpis Głos do reklamy

Powrót do strony głównej bloga »