503 906 292

Głos do reklamy

Szukasz głosu do reklamy? Jestem lektorem i nagrywam głos do reklam

Oferuję wykonanie nagrania głosu do reklamy radiowej, telewizyjnej, internetowej, samochodowej (mobilnej) i każdej innej, gdzie potrzebny jest głos lektora. Wykonuję nagrania lektorskie na potrzeby spotów reklamowych, filmów promocyjnych, filmów szkoleniowych, zapowiedzi telefonicznych, infolinii, prezentacji multimedialnych.

Przykładowe nagrania do reklam:

Mój głos możesz usłyszeć w reklamach w polskich rozgłośniach radiowych oraz stacjach telewizyjnych, zarówno ogólnopolskich jak i lokalnych. Oferuję profesjonalne nagrania lektorskie po przystępnej cenie. Jeśli podoba Ci się mój głos i chcesz usłyszeć go w swojej reklamie to zapraszam do kontaktu.

Jak dobrać odpowiedni głos do reklamy?

Każda reklama wymaga indywidualnego podejścia. Jednak doświadczenie pokazuje, że najczęściej (chociaż nie zawsze) w reklamach sprawdzają się głosy męskie. Dobry lektor potrafi odnaleźć się w spocie reklamowym, bazując na tekście do odegrania oraz na przekazie reklamy, jej charakterze i intencjom. Głos w reklamie powinien nie tylko w sposób jasny przekazywać treść, ale również podkreślać i uwypuklać przekaz reklamowy - nie wystarczy zwykłe przeczytanie tekstu, ale powinien zostać poddany interpretacji. Lektorzy z doświadczeniem mają opanowaną tę sztukę do perfekcji.

Autor: Piotr Baran
Wpis dodano 17-02-2015

Przeczytaj następny wpis Najciekawsze polskie reklamy telewizyjne. Zamieściłem w nim kilka moich ulubionych polskich reklam telewizyjnych.

Powrót do strony głównej bloga »