503 906 292

Nagrania do central telefonicznych

Nagrywam komunikaty lektorskie na potrzeby central telefonicznych, zapowiedzi i powitań telefonicznych IVR, do automatycznej sekretarki, zapowiedzi centrali telefonicznej, telefoni voip i infolinii. Tworzę również zapowiedzi do zaawansowanych drzew ivr. Orientacyjny cennik usług lektorskich na potrzeby zapowiedzi telefonicznych znajduje się po prawej stronie, ale każde zlecenie wyceniam indywidualnie, dlatego zapraszam do kontaktu i złożenia zapytania. Końcowa cena zależy przede wszystkim od długości tekstu do nagrania przez lektora. Zlecenia realizuję zazwyczaj w czasie dwóch dni roboczych.

Posłuchaj mojego głosu:

Gotowe nagrania udostępniam w dowolnym wybranym przez Państwa formacie plików: wave i mp3 - w tym popularne w centralach formaty wav 8kHz, 8bit, A-law, 64 kbit/s i 16 bit, PCM 8000 kHz, mono. Każda wykonana przeze mnie zapowiedź do centrali telefonicznej cechuje się wysoką jakością. Wykonane przeze mnie komunikaty telefoniczne pasują do wszystkich centralek m.in. firm Slican, Platan, Panasonic, Siemens, Datera, Gigaset PRO. Na życzenie dzielę nagranie na osobne komunikaty głosowe (oddzielne pliki, które łatwo można umieścić w urządzeniu).

Cennik

Pole eksploatacjiCena
krótkie zapowiedziod 50 zł
zapowiedź telefonicznaod 50 zł
powitanie telefoniczneod 50 zł
Centrala IVR200 zł

Wymienione ceny wyrażone są w kwotach netto i należy do nich doliczyć 23% podatku VAT

Cena dla IVR dotyczy 60 sekund nagrania

Cena obejmuje przygotowanie nagrania głosu do emisji, w tym odpowiednie pocięcie ścieżki audio na pojedyncze komunikaty słowno-muzyczne zgodnie z przesłanym schematem.

Ceny mogą ulegać zmianom w zależności od indywidualnego zlecenia.
Przy stałej współpracy i większej ilości nagrań oferuję rabaty.

Wystawiam faktury VAT. Wymienione ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Handlowego.

Chcesz zlecić lub wycenić nagranie?

Profesjonalne nagrania do centrali telefonicznych

Wykonuję nagrania komunikatów do central telefonicznych. Posiadam doświadczenie w wykonywaniu tego typu nagrań, dlatego masz pewność, że zapowiedzi w centrali będą brzmiały profesjonalnie. Zapowiedzi do central telefonicznych od czasu do czasu wymagają aktualizacji, dlatego chętnie podejmuję dłuższą współpracę i do nagranych wcześniej zapowiedzi dogrywam nowe komunikaty i modyfikuję aktualne.

Głos do centrali telefonicznej

Mój głos świetnie nadaje się do centrali telefonicznej. Jeśli potrzebujesz solidnie wykonanego nagrania lektorskiego do zapowiedzi telefonicznej, infolinii, powitania, poczty głosowej, zapowiedź do centrali telefonicznej, komunikatu głosowego, automatycznej sekretarki, nagrania do centrali telefonicznych lub innego nagrania, zapraszam do bezpośredniego kontaktu.

Centrale telefoniczne - komunikaty i nagrania

Nagram dla Ciebie wszelkie powitalne komunikaty telefoniczne i zapowiedzi do wirtualnej centrali telefonicznej. Wszystkie nagrania do centrali telefonicznych, zapowiedzi i powitań wykonuję profesjonalnie i terminowo. Dzięki brakowi pośredników cena za nagranie jest niższa i kontaktujesz się bezpośrednio z lektorem. Czas oczekiwania na gotowe nagrania na centralę telefoniczną to zazwyczaj do dwóch dni roboczych, natomiast w zależności od potrzeb termin ten można skrócić.

SZYBKI KONTAKT

Piotr Baran
tel. 503 906 292
e-mail: piotr@lektorski.pl