503 906 292

Lektor reklama radiowa

Oferuję użyczenie głosu do reklam radiowych, spotów i jingli radiowych, komunikatów, scenek aktorskich, autoprezentacji radiowych, oprawy radiowej.

Nagrywam również zwiastuny, zapowiedzi radiowe, audycje. Reklama w radiu może mieć różny charakter i formę. Potrafię dopasować głos do każdej reklamy: spokojnej lub dynamicznej, zabawnej lub poważnej. Dzięki reklamie radiowej przekaz promocyjny dociera do odbiorców bez angażowania wzroku, przez co uwaga skupiona jest na głosie lektora i treści, którą niesie w przekazie i sloganach reklamowych.

Posłuchaj mojego głosu

Nagranie reklamy radiowej

Udzielam swojego głosu w reklamach. Każde nagranie reklamy radiowej wymaga indywidualnego podejścia, dlatego do zleceń podchodzę z pełnym zaangażowaniem. Jeśli szukasz głosu lektora do nagrania reklamy radiowej zapraszam do zapoznania się z cennikiem oraz do kontatku. Chętnie udzielę odpowiedzi na wszystkie pytania.

Cennik

Pole eksploatacjiCena
radio lokalne50 zł
radio ogólnopolskie250 zł

Wymienione ceny są cenami netto i należy do nich doliczyć 23% podatku VAT

Cena dotyczy 30-sekundowego gotowego nagrania głosu lektora.
Ceny mogą ulegać zmianom w zależności od indywidualnego zlecenia. Przy stałej współpracy i większej ilości nagrań oferuję rabaty.

Na wszystkie usługi wystawiam faktury. Przedstawione ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Handlowego.

SZYBKI KONTAKT

Piotr Baran
tel. 503 906 292
e-mail: piotr@lektorski.pl