503 906 292

Podkładanie głosu

Jestem lektorem i wykonuję nagrania lektorskie na potrzeby filmów reklamowych, edukacyjnych, szkoleniowych, promocyjnych, korporacyjnych, informacyjnych, do dokumentacji wideo, filmów YouTube i Facebook, do nawigacji samochodowych GPS i innych. Nagrywam także przewodniki, instrukcje obsługi i reklamy. Jesteś twórcą materiałów filmowych i potrzebujesz głosu lektora do swojej produkcji? Zachęcam do współpracy. Oferuję wykonywanie nagrań oraz podkładanie głosu lektorskiego w filmach na zlecenie.

Lektor do filmu i reklamy

Wykonuję przede wszystkim nagrania lektorskie audio, ale również mogę wykonać dla Ciebie podłożenie głosu do filmu wideo, czego efektem końcowym będzie film z podłożonym polskim lektorem (nagranym przeze mnie głosem).

Posłuchaj mojego głosu

Cennik

Pole eksploatacjiCena
film/animacja50 zł/strona A4

Powyższa cena zawiera tylko koszt nagrania tekstu przez lektora. Dodatkowo naliczany jest koszt połączenia materiału wideo ze ścieżką audio i synchronizacji nagrania lektorskiego z filmem, o ile jest taka potrzeba.

Wymienione kwoty są cenami netto i należy do nich doliczyć 23% podatku VAT

Strona A4 tekstu czcionką Times New Roman, rozmiar: 14, interlinia 1,5. Nagranie liczące poniżej dwóch stron liczone jest cenowo jak za dwie.

Orientacyjny przelicznik:
jedna strona A4 ≈ 270 słów ≈ 1800 znaków ≈ 1:40
1 minuta nagrania ≈ 30 zł netto

Ceny mogą ulegać zmianom w zależności od indywidualnego zlecenia.

Na wszystkie usługi wystawiam faktury. Przedstawione ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Handlowego.

SZYBKI KONTAKT

Piotr Baran
tel. 503 906 292
e-mail: piotr@lektorski.pl