503 906 292

Lektor do YouTube

Oferuję użyczenie głosu do filmów na serwisach wideo jak YouTube, Vimeo, Facebook i innych. Nagrywam głos jako lektor do różnego rodzaju filmów jak materiały szkoleniowe, reklamowe, edukacyjne, dokumentalne, promocyjne, korporacyjne, instruktażowe, do recenzji wideo, platform e-learning, przewodników.

Filmy na YouTube

Materiały wideo to obecnie bardzo popularna i nowoczesna forma promocji. Twórcy filmów i krótkich form wizualnych często wybierają serwis YouTube ze względu na dużą popularność, intuicyjność oraz łatwą dostępność. Dostarcza on szeroki wachlarz możliwości promocji oraz narzędzi edycji filmów. Dzięki funkcjom społecznościowym użytkownicy mogą w prosty sposób zarządzać swoimi kanałami oraz pozyskiwać widownię do swoich materiałów filmowych. Jest to doskonałe miejsce do założenia vloga, czy do umieszczenia filmu-reklamy do kampanii wirusowej (viral marketing).

Posłuchaj mojego głosu

Gotowy materiał nagrania lektorskiego w zależności od preferencji klienta przesyłam w postaci jednego pliku audio lub wielu plików odpowiednio skomponowanych zgodnie z potrzebami.

Cennik

Podstawowy cennik usług lektorskich - ceny netto

Pole eksploatacjiCena
Internet 
prezentacja, przewodnik50 zł/strona A4
reklama do 30 sekund150 zł

Strona A4 tekstu czcionką Times New Roman, rozmiar: 14, interlinia 1,5. Nagranie liczące poniżej dwóch stron liczone jest cenowo jak za dwie.

Orientacyjny przelicznik:
jedna strona A4 ≈ 270 słów ≈ 1800 znaków ≈ 1:40
1 minuta nagrania ≈ 30 zł netto

Ceny mogą ulegać zmianom w zależności od indywidualnego zlecenia. Przy stałej współpracy i większej ilości nagrań oferuję rabaty.

Na wszystkie usługi wystawiam faktury. Przedstawione ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Handlowego.

SZYBKI KONTAKT

Piotr Baran
tel. 503 906 292
e-mail: piotr@lektorski.pl