503 906 292

Filmy szkoleniowe

Oferuję wykonanie nagrania głosu do filmów szkoleniowych, edukacyjnych, dokumentalnych, reklamowych, korporacyjnych, instruktażowych, promocyjnych, narracji do platform e-learning, do przewodników, nawigacji samochodowych GPS, do reportaży, do filmów na YouTube.

Posłuchaj mojego głosu

Lektor do materiałów szkoleniowych

Głos lektora jest nieodłącznym elementem skutecznego filmu szkoleniowego oraz filmów informacyjnych i reklamowych. Profesjonalny lektor niezbędny jest w platformach e-learningowych, w których materiały szkoleniowe z osadzonym głosem lektora lub jego komentarzem są bardziej skuteczne w odbiorze.

Gotowy materiał nagrania lektorskiego do filmu w zależności od preferencji klienta przesyłam w postaci jednego pliku audio lub wielu plików odpowiednio skomponowanych zgodnie z potrzebami.

Cennik

Podstawowy cennik usług lektorskich - ceny netto

Pole eksploatacjiCena
film szkoleniowy50 zł/strona A4

Strona A4 tekstu czcionką Times New Roman, rozmiar: 14, interlinia 1,5.
Pierwsza strona 100 zł + VAT, kolejne 50 zł

Orientacyjny przelicznik:
jedna strona A4 ≈ 270 słów ≈ 1800 znaków ≈ 1:40
1 minuta nagrania ≈ 30 zł netto

Ceny mogą ulegać zmianom w zależności od indywidualnego zlecenia. Przy stałej współpracy i większych zleceniach oferuję rabaty.

Na wszystkie usługi wystawiam faktury. Przedstawione ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Handlowego.

SZYBKI KONTAKT

Piotr Baran
tel. 503 906 292
e-mail: piotr@lektorski.pl