503 906 292

Lektor do animacji i filmów reklamowych

Jestem lektorem i nagrywam swój głos do filmów reklamowych. Jeśli potrzebujesz głosu lektora do filmu promocyjnego, reklamowego, do animacji, explainer video, prezentacji multimedialnej, video wizytówki, filmu viral marketing (marketing wirusowy) lub narracji lektora do innej produkcji zapraszam do kontaktu.

Posłuchaj mojego głosu

Filmy i animacje promocyjne

Filmy reklamowe to doskonałe narzędzie promocyjne. W dobie powszechnego dostępu do Internetu, portalów społecznościowych jak Facebook, portalów wideo jak YouTube, telewizji internetowej i mobilnej, animacja lub film promocyjny to idealne narzędzie reklamy. Przekaz z reklamy wideo dociera szybciej, jest bardziej skuteczny i utrwala się w świadomości widza dużo bardziej niż tradycyjna reklama drukowana czy nawet radiowa. Warto wykorzystać jej możliwości.

Profesjonalny lektor do filmów

Skontaktuj się ze mną, jeżeli potrzebne jest Ci nagranie lektorskie. Mam doświadczenie w nagrywaniu głosu lektorskiego do animacji whiteboard, explainer video i innych. Nagrania realizuję najczęściej do dwóch dni roboczych.

Cennik

Podstawowy cennik usług lektorskich - ceny netto

Pole eksploatacjiCena
film reklamowy50 zł/strona A4

Strona A4 tekstu czcionką Times New Roman, rozmiar: 14, interlinia 1,5.
Pierwsza strona: 100 zł, kolejne 50 zł.

Orientacyjny przelicznik:
jedna strona A4 ≈ 270 słów ≈ 1800 znaków ≈ 1:40
1 minuta nagrania ≈ 30 zł netto

Ceny mogą ulegać zmianom w zależności od indywidualnego zlecenia. Przy stałej współpracy i większej ilości nagrań oferuję rabaty.

Na wszystkie usługi wystawiam faktury. Przedstawione ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Handlowego.

SZYBKI KONTAKT

Piotr Baran
tel. 503 906 292
e-mail: piotr@lektorski.pl