503 906 292

Filmy instruktażowe

Jestem lektorem i wykonuję nagrania lektorskie na potrzeby filmów instruktażowych, edukacyjnych, szkoleniowych, reklamowych, promocyjnych, korporacyjnych, informacyjnych, do dokumentacji wideo, filmów YouTube i Facebook, do nawigacji samochodowych GPS. Nagrywam także przewodniki, instrukcje obsługi i reklamy.

Lektor do materiałów instruktażowych

Zadanie filmu instruktażowego to objaśnienie tematyki lub problemu przy użyciu obrazu wideo lub prezentacji wizualnej i głosu lektora. Rolą lektora w filmie instruktażowym jest przekazanie treści w sposób w pełni zrozumiały, przyjazny i komfortowy dla odbiorców. Lektor w filmie przekazuje informacje, których często nie da się przekazać samym obrazem.

Posłuchaj mojego głosu

Gotowe nagranie lektorskie w zależności od potrzeb klienta przesyłam w wybranym formacie plików (mp3 lub wave) w postaci jednego pliku audio lub wielu plików odpowiednio skomponowanych zgodnie z potrzebami.

Cennik

Podstawowy cennik usług lektorskich - ceny netto

Pole eksploatacjiCena
film instruktażowy50 zł/strona A4

Strona A4 tekstu czcionką Times New Roman, rozmiar: 14, interlinia 1,5. Nagranie liczące poniżej dwóch stron liczone jest cenowo jak za dwie.

Orientacyjny przelicznik:
jedna strona A4 ≈ 270 słów ≈ 1800 znaków ≈ 1:40
1 minuta nagrania ≈ 30 zł netto

Ceny mogą ulegać zmianom w zależności od indywidualnego zlecenia. Przy stałej współpracy i większych zleceniach oferuję rabaty.

Na wszystkie usługi wystawiam faktury. Przedstawione ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Handlowego.

SZYBKI KONTAKT

Piotr Baran
tel. 503 906 292
e-mail: piotr@lektorski.pl