503 906 292

Dźwiękowe systemy ostrzegawcze - DSO

Jestem lektorem i nagrywam głos do dźwiękowych systemów ostrzegawczych (DSO), systemów sygnalizacji pożarowej (SSP), komunikaty głosowe, alarmowe, komunikaty do wind, centrum handlowego, do zakładów pracy. Komunikaty nagrywam w języku polskim i angielskim.

Posłuchaj mojego głosu

Komunikaty lektorskie

Jeśli potrzebujesz nagrania lektorskiego do komunikatu alarmowego, informacyjnego, DSO, systemu sygnalizacji pożaru lub nagranie męskiego głosu lektora innego wykorzystania zapraszam do kontaktu. Nagrania realizuję we własnym studio i gotowe przesyłam drogą elektroniczną w formacie wave lub mp3.

Cennik

Pole eksploatacjiCena
komunikaty głosoweod 20 zł/komunikat

Cena dotyczy jednego komunikatu, minimalny koszt zamówienia: 100 zł + VAT.
Ceny mogą ulegać zmianom w zależności od indywidualnego zlecenia. Przy stałej współpracy i większej ilości nagrań oferuję rabaty.

Na wszystkie usługi wystawiam faktury. Przedstawione ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Handlowego.

Przykłady komunikatów DSO

  • Uwaga, uwaga! W budynku wykryto zagrożenie. Prosimy o natychmiastowe spokojne opuszczenie budynku najbliższym wyjściem ewakuacyjnym. Prosimy nie korzystać z wind!
  • Uwaga, uwaga! W obiekcie wystąpiło zagrożenie pożarowe. Prosimy udać się do najbliższego wyjścia ewakuacyjnego!
  • Uwaga, uwaga! Przerwać pracę! Zarządzam ewakuację kompleksową budynku! Przystąpić do ewakuacji!
  • Proszę wszystkich o uwagę! W budynku został wykryty pożar. Proszę przerwać wykonywane czynności i oczekiwać na następny komunikat.
  • Proszę wszystkich o uwagę! Będzie testowany dźwiękowy system ostrzegania o zagrożeniach. Prosimy nie reagować na polecenia i kontynuować wszelkie dotychczasowe czynności.

SZYBKI KONTAKT

Piotr Baran
tel. 503 906 292
e-mail: piotr@lektorski.pl