503 906 292

Lektor do komunikatów BOK

Jestem lektorem i wykonuję nagrania lektorskie na potrzeby telefonicznych biur obsługi klienta (BOK), infolinii, zapowiedzi telefoniczne, powitania do poczty głosowej, centrale IVR.

Posłuchaj mojego głosu

Jeżeli potrzebujesz nagrania lektora do BOK (biuro obsługi klienta) lub innego zastosowania zachęcam do kontaktu. Posiadam własne studio lektorskie, nagrania realizuję bez pośredników i tanio. Gotowe komunikaty głosowe przesyłam na skrzynkę e-mail najczęściej do dwóch dni roboczych od przyjęcia zlecenia.

Oferuję również bogaty wybór podkładu muzycznego na potrzeby powitań telefonicznych, komunikatów BOK, on-hold i central IVR.

Cennik

Podstawowy cennik usług lektorskich - ceny netto

Pole eksploatacjiCena
krótkie zapowiedziod 50 zł
zapowiedź telefonicznaod 50 zł
powitanie telefoniczneod 50 zł
Centrala IVR200 zł

Cena dla IVR dotyczy 60 sekund nagrania

Cena obejmuje przygotowanie nagrania głosu do emisji, w tym odpowiednie pocięcie ścieżki audio na pojedyncze komunikaty słowno-muzyczne zgodnie z przesłanym schematem.

Orientacyjny przelicznik:
jedna strona A4 ≈ 270 słów ≈ 1800 znaków ≈ 1:40

Ceny mogą ulegać zmianom w zależności od indywidualnego zlecenia. Przy stałej współpracy i większej ilości nagrań oferuję rabaty.

Na wszystkie usługi wystawiam faktury. Przedstawione ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Handlowego.

SZYBKI KONTAKT

Piotr Baran
tel. 503 906 292
e-mail: piotr@lektorski.pl