503 906 292

Szukam lektora do nagrania reklamy / filmu

Od czasu do czasu w sieci (najczęściej na forach) napotykam na wpisy osób szukających lektora do nagrania głosu do produkcji reklamowej lub filmu. Tak się składa, że oferuję takie usługi, dlatego jeśli trafiłeś na tę stronę i szukasz lektora do nagrania to idealnie trafiłeś.

Jestem lektorem i wykonuję nagrania głosu do wszelkiego rodzaju produkcji reklamowych, filmów promocyjnych i szkoleniowych, a także zapowiedzi i komunikaty do central telefonicznych. Zachęcam do kontaktu i składania zapytań poprzez poniższy link lub bezpośredni kontakt telefoniczny:

Przejdź do formularza kontaktowego i prześlij szczegóły swojego zlecenia

Nagrywam głos do różnych produkcji. Szukasz lektora do reklamy? Realizuję nagrania głosu do reklam radiowych i TV, samochodowych reklam mobilnych (szczekaczki), zapowiedzi sponsorskich i prezentacji. Szukasz lektora do filmu? Nagrywam również swój głos do filmów - korporacyjnych, szkoleniowych, instrukcji obsługi, dokumentalnych, reklamowych. Zapraszam do kontaktu. Za pomocą formularza kontaktowego możesz bezpośrednio wysłać do mnie wiadomość, również tekst, który ma zostać nagrany. W odpowiedzi odeślę wycenę wykonania nagrania.

Pracuję we własnym studio, dlatego masz gwarancję szybkiej realizacji nagrania. Moją przewagą nad bankami głosów jest więc szybkość oraz indywidualne podejście do każdego zamówienia. Chętnie podejmuję współpracę z bankami głosów, agencjami reklamowymi i twórcami reklam, animacji, prezentacji i filmów. Posiadam doświadczenie i chętnie doradzę. W razie potrzeby dysponuję bankiem muzyki do wykorzystania w prezentacji, reklamie i filmie.

Zajrzyj do działu Portfolio i zobacz przykładowe realizacje z moim głosem!

Autor: Piotr Baran
Wpis dodano 03-05-2015

Przeczytaj następny wpis Zmiany na stronie internetowej - lipiec 2016. Piszę w nim o zmianach jakie zaszły na mojej stronie internetowej w tym okresie.

Powrót do strony głównej bloga »