503 906 292

Audiodeskrypcja

Nagrania lektorskie na potrzeby audiodeskrypcji

Jestem lektorem i wykonuję nagrania lektorskie na potrzeby filmów, animacji i prezentacji. Mam duże doświadczenie w wykonywaniu nagrań i mój głos również świetnie sprawdza się jako lektor audiodeskrypcji. Jeśli potrzebujesz nagrania głosu do swojej produkcji zapraszam do kontaktu i przesłanie szczegółów.

Narracja lektorska do filmu

W ramach usług wykonuję nagrania audiodeskrypcji, która znajduje zastosowanie w różnorodnych produkcjach audiowizualnych w tym: filmowych, multimedialnych, teatralnych, sztukach wizualnych, galeriach, muzeach, widowiskach sportowych. Jestem lektorem o dobrej dykcji, z umiejętnościami prawidłowej intonacji i logicznego akcentowania.

Posłuchaj mojego głosu

Cennik

Pole eksploatacjiCena
film, animacja, Internet60 zł / strona A4 *

Wymienione kwoty są cenami netto i należy do nich doliczyć 23% podatku VAT

* - Cena za nagranie pierwszej strony tekstu: 100 zł, każda następna: 60 zł

Strona A4 tekstu czcionką Times New Roman, rozmiar: 14, interlinia 1,5

Orientacyjny przelicznik:
jedna strona A4 ≈ 270 słów ≈ 1800 znaków ≈ 1:40

Ceny mogą ulegać zmianom w zależności od indywidualnego zlecenia

Na wszystkie usługi wystawiam faktury. Przedstawione ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Handlowego.

Czym jest audiodeskrypcja?

Audiodeskrypcję tworzy się, aby umożliwić lub ułatwić samodzielny odbiór dzieł wizualnych lub audiowizualnych osobom z dysfunkcją wzroku. Najczęściej audiodeskrypcja dostępna jest w formie dodatkowej dostępnej do odtworzenia ścieżki dźwiękowej. W ramach usług wykonuję nagrania głosu jako lektor audiodeskrypcji filmów i innych produkcji.

SZYBKI KONTAKT

Piotr Baran
tel. 503 906 292
e-mail: piotr@lektorski.pl