790 78 78 98

Dźwiękowe systemy ostrzegawcze - DSO

Jestem lektorem i nagrywam głos do dźwiękowych systemów ostrzegawczych (DSO), komunikaty głosowe, alarmowe, komunikaty do wind, centrum handlowego, do zakładów pracy. Komunikaty nagrywam w języku polskim i angielskim.

Posłuchaj mojego głosu

Komunikaty lektorskie

Jeśli potrzebujesz nagrania lektorskiego do komunikatu alarmowego, informacyjnego, DSO lub nagranie męskiego głosu lektora do innego wykorzystania zapraszam do kontaktu. Nagrania realizuję we własnym studio i gotowe przesyłam drogą elektroniczną w formacie wave lub mp3.

Cennik

Podstawowy cennik usług lektorskich - ceny netto

Pole eksploatacjiCena
DSOod 20 zł/komunikat

Cena dotyczy jednego komunikatu, minimalny koszt zamówienia: 100 zł + VAT.
Ceny mogą ulegać zmianom w zależności od indywidualnego zlecenia. Przy stałej współpracy i większej ilości nagrań oferuję rabaty.

Na wszystkie usługi wystawiam faktury. Przedstawione ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Handlowego.

Przykłady komunikatów DSO

  • Uwaga, uwaga! W budynku wykryto zagrożenie. Prosimy o natychmiastowe spokojne opuszczenie budynku najbliższym wyjściem ewakuacyjnym. Prosimy nie korzystać z wind!
  • Uwaga, uwaga! W obiekcie wystąpiło zagrożenie pożarowe. Prosimy udać się do najbliższego wyjścia ewakuacyjnego!
  • Uwaga, uwaga! Przerwać pracę! Zarządzam ewakuację kompleksową budynku! Przystąpić do ewakuacji!
  • Proszę wszystkich o uwagę! W budynku został wykryty pożar. Proszę przerwać wykonywane czynności i oczekiwać na następny komunikat.

Szybki kontakt

Piotr Baran
tel. 790 78 78 98
e-mail: biuro@front-media.pl