790 78 78 98

Lektor do zapowiedzi sponsorskich

Wykonuję nagrania lektorskie do zapowiedzi sponsorskich, na telewizyjny billboard sponsorski, jingle sponsorskie, do oprawy stacji telewizyjnych i radiowych, do reklam, prezentacji, centrali telefonicznych, filmów reklamowych, szkoleniowych, dokumentalnych, internetowych. Posiadam bogate doświadczenie w udzielaniu swojego głosu w zapowiedziach sponsorskich.

Posłuchaj mojego głosu

Regularnie wykonuję zapowiedzi sponsorskie na potrzeby polskich stacji telewizyjnych – zarówno lokalnych jak i ogólnopolskich.

Jeżeli potrzebujesz nagrania komunikatu sponsorskiego (jingla) do telewizji, radia lub innego medium, zapraszam do kontaktu. Zamawiając u mnie nagranie do billboardu sponsorskiego lub innej zapowiedzi otrzymujesz nagranie głosu gotowe do emisji. Nagrywam zapowiedzi sponsorskie również w trybie pilnym.

Cennik

Podstawowy cennik usług lektorskich - ceny netto

Pole eksploatacjiCena
zapowiedź sponsorskaod 50 zł
billboard sponsorskiod 50 zł

Ceny mogą ulegać zmianom w zależności od indywidualnego zlecenia. Przy stałej współpracy i większych zleceniach oferuję rabaty.

Na wszystkie usługi wystawiam faktury. Przedstawione ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Handlowego.

Szybki kontakt

Piotr Baran
tel. 790 78 78 98
e-mail: biuro@front-media.pl